tisknitextil-logo-mini TISKNI TEXTIL | POTISK TRIČEK, TEXTILU A REKLAMNÍCH DÁRKŮ  |  mobil: +420 732 576 840  |  e-mail: info@tisknitextil.cz

 

Firemní trička s vlastním logem 👕

s vlastním potiskem TOP PRODUKT

Vyžádejte si od nás nezávaznou cenovou nabídku na firemní trička dle Vašich požadavků.

Počet kusů:
Požadovaná kvalita a cena textilu:
*standardní kvalita při rozumné ceně 0.000
**vyšší kvalita při dostupné ceně 0.000
***nejvyšší kvalita při odpovídající ceně 0.000
Přidat vlastní motiv (fotka, obrázek, logo):
Přidat vlastní text potisku (pokud požadujete):
Velikost a umístění potisku:
Poznámky nebo jiné požadavky:
Maximální rozměr tisku:
Maximální rozměr tisku pro tento produkt je 26×32 cm (*Pokud byste potřebovali větší rozměr tisku, klidně nás prosím kontaktujte.)
Záruční doba: -
Dostupnost: cca 3-7 dní
Cena na vyžádání
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Existuje mnoho možností k vyhotovení firemních, eventových nebo různorodých jiných triček či jiného textilu. Pokud nám poskytnete požadované informace, rádi Vám připravíme individuální nabídku.

Pokud nám pošlete požadované údaje i s požadovaným textem či grafikou, k nezávazné cenové nabídce Vám pošleme také grafický návrh trička.

*Platí, že čím je kvalitnější textil a kvalitnější grafická data, tím můžeme dosáhnout co nejkvalitnějšího výsledného potisku. Také platí, že čím barevnější a čím větší plocha potisku, tím je i vyšší cena potisku. Ale také při vyšším množství potisku celková jednotková cena za potisk klesá.

Inspirace

potistene triko inspiracepotistene triko inspiracepotistene triko inspiracepotistene triko inspiracepotistene triko inspiracepotistene triko inspiracepotistene triko inspirace

Výsledek tisku závisí na kvalitě dodaných podkladů.

 

Jaká tisková data nahrát?

Rastrová data (např. fotky) v .png, .jpg nebo .pdf ve vysoké kvalitě (nejlépe v rozlišení 300 DPI) s průhledným/transparentním pozadím.

Vektorová data (loga, grafika) v .ai, .eps a .pdf ve vysoké kvalitě (nejlépe v rozlišení 300 DPI) s průhledným/transparentním pozadím.

 

Jak si ověřit kvalitní tisková data?

Rastrový obrázek si před nahráním přibližte na svém monitoru do velikosti, v jaké ho chcete potisknout na váš produkt. Je obrázek ostrý? Není kostičkovaný/rozpixelovaný? Tak potom bude potisk kvalitní.

 

Rozlišení rastrového obrázku zjistíte tak, že ve svém počítači kliknete na soubor pravým tlačítkem myši a vyberete Vlastnosti (Windows) nebo Informace (macOS).

 

Kvalitu dat vždy kontrolujeme, proto pokud by nebyla dostatečná, upozorníme Vás na to.