Co a pro koho děláme?

Díky našim nejmodernějším strojům a používaným technologiím dokážeme vyhotovit velmi kvalitní potisk různorodého textilu. Specializujeme se na digitální potisk textilu a transférový tisk na textil.

Realizujeme především potisk triček, polokošil, mikin, tašek, zástěr, pracovního oblečení, roušek a dalšího textilu již od 1 kusu. Dokážeme realizovat i expresní zakázky.

Tiskneme pro:

 

FIRMY

Potisk firemního oblečení logem firmy, aby Vaši zaměstnanci byli vidět, nebo na firemní oslavy a události. Možnost také jako dárky pro obchodní partnery a zaměstnance.    

SOUKROMÉ OSOBY

Vytvoření originálního textilu k různým příležitostem jako jsou rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, svatby, rodinné sektání nebo jen jako vtipný a originální dárek.

REKLAMNÍ AGENTURY

Potiskneme textil dle požadavků Vašich klientů k jejich maximální spokojenosti. Při větších zakázkách vzorkování zdarma. Tiskneme i expresně.

 

MERCHANDISE

Branding oblečení pro festivaly, hudební kapely, youtubery a další. Potisk oblečení pro Vaše fanoušky a jako podpora prodeje.  

NOVÉ ZNAČKY

Potisk textilu pro nové značky BRANDY s možností pravidelného dotisknutí menších serií bez omezení barevnosti motivů, log a složité přípravy.

ORGANIZACE

Oblečení pro sportovní týmy a organizace. Tvorba jednotného oblečení pro různé účely.

 

 

 

 

DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU

  • Digitální potisk textilu (DTG - Direct To Garment) je metoda přímého potisku textilu barvami na vodní bázi šetrná k životnímu prostředí. 
  • Technologie pro přímý digitální potisk textilu patří k nejrychleji se rozvíjejícím se technologiím v daném oboru. Tiskne se přímo na textil, což zaručuje stálost potisku, výhodou je neomezená barevnost tisku ve vysokém rozlišení a fotografická kvalita.
  • Tisk je možný do nejmenších detailů, stínování a barevných přechodů.
  • Lze tisknout na světlý i tmavý textil. Tištěná plocha je jemná a měkká na dotek.
  • Tisk je velmi odolný vůči praní i UV záření.

 

TRANSFÉROVÝ TISK NA TEXTIL

  • Transférová technologie tisku spočívá v tom, že pomocí plotru vyřežeme požadovaný tvar ze  speciální fólie určené přímo pro  potisk textilu, která se aplikuje pomocí tepelného lisu na požadovaný předmět.   
  • Stálosti u takto aplikované technologie jsou výborné. Tato metoda je vhodná pro tisk jednobarevných nápisů a log.
  • Tuto metodu je možné použít i na materiály jako je polyester, softshell a další podobné materiály. Touto metodou se dá tisknout nejen na oblečení, ale i na další věci vyrobené z látky. Výhodou je velké spektrum barev od klasických až po neonové, zlaté, carbonové a další.