tisknitextil-logo-mini TISKNI TEXTIL | POTISK TRIČEK, TEXTILU A REKLAMNÍCH DÁRKŮ  |  mobil: +420 732 576 840  |  e-mail: info@tisknitextil.cz

 

Tisk DTF transferů

NOVINKA DTF TOP PRODUKT

Vyberte si potisk DTF transferů v různých velikostech

Poznámka:
V případě většího množství požadovaných transferů (100+ ks A3, 50+ 1m roll) nás prosím kontaktujte a vypracujeme Vám individuální cenovou nabídku.
Záruční doba: -
Dostupnost: cca 14 dní
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Objednejte si tisk DTF transferů a získejte plně barevné motivy (CMYK) včetně přechodů a drobných detailů s kvalitou tisku blížící se sítotisku.

 

  • Digitální transférový tisk (DTF – Direct To Film) je možný na různé materiály jako bavlna, polyester, jejich mix, riflovina, karton (fleece ne), s univerzálním použitím na různé produkty.
  • DTF transferový tisk umožňuje vysokou trvanlivost, stálobarevnost a zaručený barevný výstup. Zvládá potisk předmětů a ploch, které přímý digitální potisk (DTG) nezvládne.
  • Lze použít i na speciální textilní materiály a je vhodný jak pro tisk log, tak i na plnobarevné motivy (fotky apod.).

Garantujeme excelentní a bezkonkurenční kvalitu potisku DTF Transferů na trhu prostřednictvím našeho dlouhodobého zahraničního partnera.
(*vzorky pro ukázku tiskneme v naší tiskárně)

Grafická data můžete přidat (max. 5MB) nebo ideálne zdílet přidaním odkazu na data. V tom případě můžete použít Váš Google drive či služby jako Uschovna.czFilemail či WeTransfer.

*Potisk bude realizován na základě doručených grafických dat, bez další úpravy z naší strany.