tisknitextil-logo-mini TISKNI TEXTIL | POTISK TRIČEK, TEXTILU A REKLAMNÍCH DÁRKŮ  |  mobil: +420 732 576 840  |  e-mail: info@tisknitextil.cz

 

Taška Carry

s vlastním potiskem

Navrhněte si originální vlastní tašku.

Přidat vlastní motiv (fotka, obrázek, logo):
Přidat vlastní text potisku (pokud požadujete):
Poznámka k produktu:
Maximální rozměr tisku:
Maximální rozměr tisku pro tento produkt je 26×32 cm (*Pokud byste potřebovali větší rozměr tisku, klidně nás prosím kontaktujte.)
Záruční doba: -
Dostupnost: cca 3-5 dní
0 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Navrhněte si originální vlastní tašku. Vyberte si barvu, jednostranný nebo oboustranný potisk a uložte požadovaný vlastní motiv (fotku, obrázek, text).

 

*Praktická a skladná bavlněná tkaná objemnější taška vyšší gramáže, střih s bočními díly. Délka popruhů vhodná pro nošení v ruce i přes rameno.

.

  • složení: 100% bavlna (plátnová vazba)
  • plošná hmotnost (gramáž): 280 g/m²
  • certifikace: Oeko-Tex Standard 100 by OEKO-TEX®
  • potisk: digitální potisk, transferový potisk
  • údržba: pratelné na 30 °C

Inspirace

potistena taska cerna kresba stavby sedafarebni potisk na taska prirodni

 

**Pokud si přejete jiný model nebo střih, konkrétní značku tašky, nebo máte specifické požadavky, klidně nás kontaktujte. Pomoci Vám může také naše podstránka JAK OBJEDNAT.

Rozměry tašky: 43 x 43 x 12 cm, popruhy 70 x 2,5 cm

Výsledek tisku závisí na kvalitě dodaných podkladů.

 

Jaká tisková data nahrát?

Rastrová data (např. fotky) v .png, .jpg nebo .pdf ve vysoké kvalitě (nejlépe v rozlišení 300 DPI) s průhledným/transparentním pozadím.

Vektorová data (loga, grafika) v .ai, .eps a .pdf ve vysoké kvalitě (nejlépe v rozlišení 300 DPI) s průhledným/transparentním pozadím.

 

Jak si ověřit kvalitní tisková data?

Rastrový obrázek si před nahráním přibližte na svém monitoru do velikosti, v jaké ho chcete potisknout na váš produkt. Je obrázek ostrý? Není kostičkovaný/rozpixelovaný? Tak potom bude potisk kvalitní.

 

Rozlišení rastrového obrázku zjistíte tak, že ve svém počítači kliknete na soubor pravým tlačítkem myši a vyberete Vlastnosti (Windows) nebo Informace (macOS).

 

Kvalitu dat vždy kontrolujeme, proto pokud by nebyla dostatečná, upozorníme Vás na to.