tisknitextil-logo-mini TISKNI TEXTIL | POTISK TRIČEK, TEXTILU A REKLAMNÍCH DÁRKŮ  |  mobil: +420 732 576 840  |  e-mail: info@tisknitextil.cz

 

Katalog reklamních a dárkových předmětů

Katalog reklamních dárků

Rozsáhlý katalog reklamních a dárkových předmětů s online kalkulátorem potisku, pro přesunutí klikněte zde.
 
Nabízíme široký výběr produktů, které lze využít pro podporu podnikání, akce nebo pro potěšení svých obchodních partnerů a zaměstnanců. Můžete si vybrat z mnoha různých kategorií, včetně triček, tašek, psacích potřeb, dárkových předmětů a mnoho dalšího.
 
Zvláštní výhodou našeho katalogu je možnost online kalkulace potisku. Díky tomu si můžete okamžitě spočítat konečnou cenu zakázky a získat jasnou představu o nákladech na vaši objednávku. Minimální hodnota objednávky je 2.000Kč.
 
Věříme, že naše novinky Vás oslovily a naše produkty budou odpovídat vašim potřebám a očekáváním. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti reklamních a dárkových předmětů, a rádi Vám poradíme s výběrem nejvhodnějších produktů pro Vaše konkrétní účely.
 
Pokud máte zájem o bližší informace nebo byste si přáli vyzkoušet některé z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni Vám pomoci a poskytnout vám nejlepší služby.